Doprava a poštovné ČR

Své objednávky si můžete vyzvednout osobně, nechat zaslat Českou poštou, Zásilkovnou, Zásilkovnou na adresu a nově PPL. 

 

Osobní odběr je zdarma. Platba na místě pouze v hotovosti. Předem můžete zaplatit všemi způsoby. Nezapomeňte do objednávky uvést, kdy byste se rádi stavili! Osobní odběr není možný bez předchozí domluvy (ano, prostě nemusíme být doma, nebo se věnujeme objednanému zákazníkovi). Osobní odběr/výběr (Z důvodu pandemie je osobní výběr do odvolání omezen) je možný téměř kdykoli, pouze v pátek mezi 14-20 je možný pouze odběr objednaného zboží. Dovoz je možný po Praze do 20 km - je zpoplatněn.

Česká pošta doručuje doporučené zásilky většinou druhý den, zásilky odchází mezi 9 - 10 ráno, tedy objednávky, které k nám dorazí po osmé hodině ranní jdou většinou až druhý den. 

Zásilkovnou obdržíte zboží většinou druhý den od podání na pobočku, kterou si vyberete. Pokud je vámi vybraná pobočka přeplněna a dočasně uzavřena, odešleme na nejbližší pobočku. Pokud je nejbližší pobočka hodně vzdálena nebo např. ve vašem městě další není, budeme s vámi konzultovat další postup. Zásilkovna u nás odváží zboží mezi 9 - 10:00, tedy objednávky, které k nám dorazí po osmé hodině ranní jdou až další pracovní den. 

Doručení na adresu je doručení kurýrem. Zásilky posíláme přes Zásilkovnu a ta vybírá v dané chvíli nejlevnějšího volného kurýra, nejčastěji DPD, dále InTime a WeDo.  

 

          PPL

  Doručení na adresu

   Zásilkovna        ČP
Dobírka       120 Kč           127 Kč    90 Kč    130 Kč
Karta, ePlatby, GE Money Bank, Volksbank platba, Fio platba, Moje platba, mPeníze atd.        100 Kč             93 Kč    73 Kč / 0 Kč   70 Kč / 0 Kč
Platba předem převodem z účtu       100 Kč             93 Kč    73 Kč / 0 Kč   70 Kč / 0 Kč

 

Tabulka nemusí být aktuální, je pouze orientační (změny palivových příplatků dopravců atd.). Aktuální ceny se vám zobrazí v procesu objednávání. Děkujeme za pochopení.

Poštovné zdarma je již u objednávek od 1.500,- Kč (platba předem na účet, karta, přímá bankovní platba) 

 

 

Dodací doba 

Nezávisí na našem obchodě, nemůžeme ji garantovat, nejsme přepravní společnost. My garantujeme pouze expedici zboží. Pokud potřebujete zásilku rychle, zvolte příslušnou přepravní firmu a službu.

Zásilky odesíláme nejpozději druhý pracovní den od obdržení objednávky. Kurýr si odváží zásilky okolo 10:00. Tzn. že objednávky, které obdržíme a stihneme zpracovat do času odvozu odesíláme v daný den. Objednávky, které nám dorazí po tomto čase, odesíláme následující pracovní den. 

Pokud spěcháte, přejete si učinit změny na poslední chvíli, kontaktujte nás telefonicky či e-mailem, zjistíme možnosti. Pozor! to, že vám ještě nedorazilo naše potvrzení o odeslání, či zpráva od přepravce neznamená, že zásilku máme ještě v obchodě. 

  

Osobní odběr - vepište do objednávky, kdy byste se rádi stavili, urychlíte tak odběr svého zboží. Pokud spěcháte, zavolejte! Pokud jsme doma, můžete se po domluvě stavit klidně hned a to i o víkendech, ve dne v noci :)

 

Provozovatel webu, Pashmina.cz, se sídlem Olbramovická 705, Praha 4 - 142 00, IČ: 86612506, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím