Doprava a poštovné ČR

Své objednávky si můžete vyzvednout osobně, nechat zaslat Českou poštou, Zásilkovnou či DPD, nebo po Praze dovézt námi.

 

Osobní odběr je zdarma. Platba na místě pouze v hotovosti. Předem můžete zaplatit všemi způsoby. Nezapomeňte do objednávky uvést, kdy byste se rádi stavili! Osobní odběr není možný bez předchozí domluvy (ano, prostě nemusíme být doma, nebo se věnujeme objednanému zákazníkovi). Osobní odběr/výběr je možný téměř kdykoli, pouze v pátek mezi 14-20 je možný pouze odběr objednaného zboží. Dovoz je možný po Praze do 20 km - je zpoplatněn.

Česká pošta doručuje doporučené zásilky většinou druhý den a to i před vánoci, Balíky do druhého dne od podání (bohužel neplatí před vánoci), EMS při podání do 13:00 následující pracovní den či v sobotu.  

Zásilkovnou obdržíte zboží většinou druhý den od podání na pobočku, kterou si vyberete. Před vánoci počítejte raději se dvěma dny. Pokud je vámi vybraná pobočka, např. před vánoci přeplněna a dočasně uzavřena, odešleme na nejbližší pobočku. Pokud je nejbližší pobočka hodně vzdálena nebo např ve vašem městě další není, budeme s vámi konzultovat další postup. Zásilkovna u nás odváží zboží mezi 9 - 11:00, tedy objednávky, které k nám dorazí po osmé hodině ranní jdou vždy až druhý den. 

POZOR! Zásilkovna opět letos zkrátila před vánoci úložní dobu na pouhých 5 kalendářních dní! 

DPD je kurýr, zásilky jsou podávány přes Zásilkovnu. Jsou tedy někdy doručeny až po dvou dnech od podání. Pokud si např. objednáte v pondělí, zásilka dorazí ve středu (pokud jste objednali do 8:00) či ve čtvrtek (pokud jste objednali po 8:00). 

 

 

  Osobní odběr                              Česká pošta    Zásilkovna DPD
    Doporučená zásilka Balík do ruky / na poštu  EMS    
Dobírka  / 102 Kč / /  80 Kč 127 Kč
Karta, PayPal, ePlatby, GE Money Bank, Volksbank platba, Fio platba, Moje platba, mPeníze atd. Platba předem z Fio banky 0 Kč 52 Kč 119 Kč 141 Kč  64 Kč 90 Kč
Platba předem = převod z účtu 0 Kč 52 Kč 119 Kč 141 Kč  64 Kč 90 Kč

 

Někteří dopravci před vánoci mění své standardní ceny dopravy, tabulka tedy nemusí být aktuální, ale pouze orientační. Aktuální ceny se vám zobrazí v procesu objednávání. Děkujeme za pochopení.

Poštovné zdarma můžete využít již u objednávek od 1.000,- Kč a to volbou dopravce a způsobu platby.

Doprava maloobchodní objednávky k zákazníkovi osobně do 20 km je po dohodě možná a je zpoplatněna. Základní sazba je 100 Kč plus 10 Kč/km.

 

 

Dodací doba

 

Nezávisí na našem obchodě, nemůžeme ji garantovat, nejsme přepravní společnost. My garantujeme pouze expedici zboží. Pokud potřebujete zásilku rychle, zvolte příslušnou přepravní firmu a službu.

Zásilky odesíláme nejpozději druhý pracovní den od obdržení objednávky. Kurýr si odváží zásilky okolo 10:00. Tzn. že objednávky, které obdržíme a stihneme zpracovat do času odvozu odesíláme v daný den. Objednávky, které nám dorazí po tomto čase, odesíláme následující pracovní den. 

Pokud spěcháte, přejete si učinit změny na poslední chvíli, kontaktujte nás telefonicky či e-mailem, zjistíme možnosti. Pozor! to, že vám ještě nedorazilo naše potvrzení o odeslání, či zpráva od přepravce neznamená, že zásilku máme ještě v obchodě. 

  

Osobní odběr - vepište do objednávky, kdy byste se rádi stavili, urychlíte tak odběr svého zboží. Pokud spěcháte, zavolejte! Pokud jsme doma, můžete se po domluvě stavit klidně hned a to i o víkendech, ve dne v noci :)

 

Provozovatel webu, Pashmina.cz, se sídlem Olbramovická 705, Praha 4 - 142 00, IČ: 86612506, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím