Doprava a poštovné ČR

Své objednávky si můžete nechat zaslat Českou poštou, Zásilkovnou a PPL. 

 

Česká pošta - Doporučené zásilky doručuje většinou druhý den, velmi často roznosem pošťačky. 

Balíkovna doručuje opět do druhého dne, zásilku si po uvedení kódu a jména příjemce vyzvednete na pobočce/okénku Balíkovna

 

Zásilkovnou obdržíte zboží většinou druhý den od podání na pobočku, kterou si vyberete. Pokud je vámi vybraná pobočka přeplněna a dočasně uzavřena, odešleme na nejbližší pobočku. Pokud je nejbližší pobočka hodně vzdálena nebo např. ve vašem městě další není, budeme s vámi konzultovat další postup. Zásilkovna u nás odváží zboží mezi 9 - 10:00, objednávky, které k nám dorazí po desáté hodině večerní jdou až další pracovní den. Na pobočce je možná platba dobírek pouze v hotovosti, nelze tedy objednat dobírku do Z-Boxu. 

 

PPL je doručení kurýrem na vámi vybranou adresu. Dodání trvá 1 - 2 dny od podání, pokud vás nezastihnou, odkládají zásilku na nejbližším Parcelshopu.

 

          PPL

  Zásilkovna 

   Balíkovna        Doporučeně
Dobírka       130 Kč           110 Kč   100 Kč   130 Kč
Převod z účtu       100 Kč        90 Kč / 0 Kč    70 Kč / 0 Kč          70 Kč / 0 Kč
Slovensko - Platba kartou                 120 Kč      

 

Tabulka nemusí být zcela aktuální, je pouze orientační (změny palivových příplatků dopravců, sezónní příplatky atd.). Aktuální ceny se vám zobrazí v procesu objednávání. Děkujeme za pochopení.

Poštovné zdarma je již u objednávek od 1.600,- Kč (platby předem na účet, karta atd.) 

 

Upozornění - nepřevzetí zásilky od dopravce není odstoupení od smlouvy, ale její porušení. V takovémto případě je zákazník ze zákona povinen uhradit obchodu vynaložené náklady na odeslání. V našem případě je to poštovné. Více viz. OP.

 

Dodací doba 

Nezávisí na našem obchodě, nemůžeme ji garantovat, nejsme přepravní společnost. My garantujeme pouze expedici zboží. Pokud potřebujete zásilku rychle, zvolte příslušnou přepravní firmu a službu. Zboží lze na vyžádání zaslat i jako EMS - garantované doručení do druhého dne.

 

Zásilky odesíláme nejpozději druhý pracovní den od obdržení objednávky. Kurýr si odváží zásilky okolo 9:00. Objednávky, které dorazí do 22:00 stihneme zpracovat pro odeslání ráno. Objednávky, které nám dorazí po tomto čase, odesíláme další následující pracovní den. 

 

Pokud spěcháte, přejete si učinit změny na poslední chvíli, kontaktujte nás telefonicky či e-mailem, zjistíme možnosti. Pozor! to, že vám ještě nedorazilo naše potvrzení o odeslání, či zpráva od přepravce neznamená, že zásilku máme ještě v obchodě. 

  

Provozovatel webu, Pashmina.cz, se sídlem Olbramovická 705, Praha 4 - 142 00, IČ: 09885277, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím