Doprava a poštovné ČR

Své objednávky si můžete nechat zaslat Českou poštou, Zásilkovnou, Zásilkovnou domů a PPL. Výjimečně, po předchozí domluvě odebrat osobně.

 

Česká pošta doručuje doporučené zásilky většinou druhý den, zásilky odchází mezi 9 - 10 ráno, tedy objednávky, které k nám dorazí po osmé hodině ranní jdou většinou až následující pracovní den. 

 

Zásilkovnou obdržíte zboží většinou druhý den od podání na pobočku, kterou si vyberete. Pokud je vámi vybraná pobočka přeplněna a dočasně uzavřena, odešleme na nejbližší pobočku. Pokud je nejbližší pobočka hodně vzdálena nebo např. ve vašem městě další není, budeme s vámi konzultovat další postup. Zásilkovna u nás odváží zboží mezi 9 - 10:00, tedy objednávky, které k nám dorazí po osmé hodině ranní jdou až další pracovní den. Na pobočce je možná platba dobírek pouze v hotovosti, nelze tedy objednat dobírku do Z-Boxu. 

 

Zásilkovna domů a PPL jsou doručení kurýrem na vámi vybranou adresu. Zásilkovna domů - službu zajišťuje přímo Zásilkovna, dodání 1 - 2 dny, doručuje vlastními vozy. Lze zaslat zásilky i do 10 kg. Pokud nemáte možnost zásilku přebrat, nechá vám ji na nejbližší pobočce Zásilkovny, kde bude zásilka uložena 5 dní. PPL  rozváží také na adresu, dodání trvá 2 - 3 dny od podání, pokud vás nezastihnou, odkládají zásilku na nejbližším Parcelshopu.

 

          PPL

  Zásilkovna domů

   Zásilkovna        ČP
Dobírka       120 Kč           130 Kč    100 Kč    130 Kč
Karta, Převod z účtu, ePlatby, GE Money Bank, Volksbank platba, Fio platba, Moje platba, mPeníze atd.        100 Kč             108 Kč    70 Kč / 0 Kč   70 Kč / 0 Kč
Slovensko - Platba kartou                 120 Kč    120 Kč  

 

Tabulka nemusí být zcela aktuální, je pouze orientační (změny palivových příplatků dopravců atd.). Aktuální ceny se vám zobrazí v procesu objednávání. Děkujeme za pochopení.

Poštovné zdarma je již u objednávek od 1.500,- Kč (platba předem na účet, karta, přímá bankovní platba) 

Upozornění - nepřevzetí zásilky od dopravce není odstoupení od smlouvy, ale její porušení. V takovémto případě je zákazník ze zákona povinen uhradit obchodu vynaložené náklady na odeslání. V našem případě je to poštovné. Více viz. OP.

 

Dodací doba 

Nezávisí na našem obchodě, nemůžeme ji garantovat, nejsme přepravní společnost. My garantujeme pouze expedici zboží. Pokud potřebujete zásilku rychle, zvolte příslušnou přepravní firmu a službu. Zboží lze zaslat i jako EMS - garantované doručení do druhého dne.

 

Zásilky odesíláme nejpozději druhý pracovní den od obdržení objednávky. Kurýr si odváží zásilky okolo 9:00. Tzn. že objednávky, které obdržíme a stihneme zpracovat do času odvozu odesíláme v daný den. Objednávky, které nám dorazí po tomto čase, odesíláme následující pracovní den. 

 

Pokud spěcháte, přejete si učinit změny na poslední chvíli, kontaktujte nás telefonicky či e-mailem, zjistíme možnosti. Pozor! to, že vám ještě nedorazilo naše potvrzení o odeslání, či zpráva od přepravce neznamená, že zásilku máme ještě v obchodě. 

  

Provozovatel webu, Pashmina.cz, se sídlem Olbramovická 705, Praha 4 - 142 00, IČ: 09885277, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím