Doprava a poštovné ČR

Své objednávky si můžete vyzvednout osobně, nechat zaslat Českou poštou, Zásilkovnou či DPD. 

Osobní odběr je zdarma. Platba na místě pouze v hotovosti. Předem můžete zaplatit všemi způsoby. Nezapomeňte do objednávky uvést, kdy byste se rádi stavili! Osobní odběr není možný bez předchozí domluvy (ano, prostě nemusíme být doma, nebo se věnujeme objednanému zákazníkovi). Osobní odběr/výběr je možný téměř kdykoli, pouze v pátek mezi 14-20 je možný pouze odběr objednaného zboží. Dovoz je možný po Praze do 20 km - je zpoplatněn.

Česká pošta doručuje doporučené zásilky většinou druhý den, zásilky odchází mezi 9 - 10 ráno, tedy objednávky, které k nám dorazí po osmé hodině ranní jdou vždy až druhý den. 

Zásilkovnou obdržíte zboží většinou druhý den od podání na pobočku, kterou si vyberete. Pokud je vámi vybraná pobočka přeplněna a dočasně uzavřena, odešleme na nejbližší pobočku. Pokud je nejbližší pobočka hodně vzdálena nebo např. ve vašem městě další není, budeme s vámi konzultovat další postup. Zásilkovna u nás odváží zboží mezi 9 - 10:00, tedy objednávky, které k nám dorazí po osmé hodině ranní jdou vždy až druhý den. 

DPD je kurýr, zásilky jsou podávány přes Zásilkovnu. Jsou tedy někdy doručeny až po dvou dnech od podání. Pokud si např. objednáte v pondělí, zásilka dorazí ve středu (pokud jste objednali do 8:00) či ve čtvrtek (pokud jste objednali po 8:00). 

 

 

  Osobní odběr                              Česká pošta    Zásilkovna DPD
Dobírka  / 115 Kč / 0 Kč  81 Kč / 0 Kč 127 Kč
Karta, PayPal, ePlatby, GE Money Bank, Volksbank platba, Fio platba, Moje platba, mPeníze atd.  0 Kč 62 Kč  65 Kč 90 Kč
Platba předem převodem z účtu 0 Kč 62 Kč / 0 Kč  65 Kč / 0 Kč 90 Kč

 

Tabulka nemusí být aktuální, ale pouze orientační (změny palivových příplatků dopravců atd.). Aktuální ceny se vám zobrazí v procesu objednávání. Děkujeme za pochopení.

Poštovné zdarma je již u objednávek od 1.000,- Kč při platbě předem na účet a od 2.500,- Kč u dobírek

 

 

Dodací doba 

Nezávisí na našem obchodě, nemůžeme ji garantovat, nejsme přepravní společnost. My garantujeme pouze expedici zboží. Pokud potřebujete zásilku rychle, zvolte příslušnou přepravní firmu a službu.

Zásilky odesíláme nejpozději druhý pracovní den od obdržení objednávky. Kurýr si odváží zásilky okolo 10:00. Tzn. že objednávky, které obdržíme a stihneme zpracovat do času odvozu odesíláme v daný den. Objednávky, které nám dorazí po tomto čase, odesíláme následující pracovní den. 

Pokud spěcháte, přejete si učinit změny na poslední chvíli, kontaktujte nás telefonicky či e-mailem, zjistíme možnosti. Pozor! to, že vám ještě nedorazilo naše potvrzení o odeslání, či zpráva od přepravce neznamená, že zásilku máme ještě v obchodě. 

  

Osobní odběr - vepište do objednávky, kdy byste se rádi stavili, urychlíte tak odběr svého zboží. Pokud spěcháte, zavolejte! Pokud jsme doma, můžete se po domluvě stavit klidně hned a to i o víkendech, ve dne v noci :)

 

Provozovatel webu, Pashmina.cz, se sídlem Olbramovická 705, Praha 4 - 142 00, IČ: 86612506, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím