Doprava a poštovné ČR

Své objednávky si můžete vyzvednout osobně, do 20 km dovézt námi, nechat zaslat Českou poštou, Zásilkovnou či Balíkonošem.

 

Osobní odběr je zdarma. Platba na místě pouze v hotovosti. Předem můžete zaplatit všemi způsoby. Nezapomeňte do objednávky uvést, kdy byste se rádi stavili! Osobní odběr není možný bez předchozí domluvy (ano, prostě nemusíme být doma, nebo se věnujeme objednanému zákazníkovi). Osobní odběr/výběr je možný téměř kdykoli, pouze v pátek mezi 14-20 je možný pouze odběr objednaného zboží. Dovoz je možný po Praze do 20 km - je zpoplatněn.

Česká pošta doručuje doporučené zásilky většinou druhý den a to většinou i před vánoci, Balíky do druhého dne od podání (bohužel neplatí před vánoci), EMS při podání do 13:00 následující pracovní den či v sobotu.  Doporučené zásilky poslední dva roky chodily téměř 100% do druhého dne, Balíky i týden.

Zásilkovnou obdržíte zboží většinou druhý den od podání na pobočku, kterou si vyberete. Před vánoci počítejte raději se dvěma dny. Pokud je pobočka, např. před vánoci přeplněna a dočasně uzavřena, budeme s vámi konzultovat odeslání na nejbližší pobočku (občas se stává, že vám se podaří objednat na určitou pobočku, ale při vystavování naší objednávky ji má Zásilkovna již uzavřenu).

Balíkonoš je kurýr, zásilky většinou vyzvedává firma GLS. Doručuje tři dny po objednání. Pokud si např. objednáte v pondělí, my ihned objednáme kurýra, ten si zásilku vyzvedne ve středu a vám ji doručí ve čtvrtek. 

 

 

  Osobní odběr                              Česká pošta    Zásilkovna Balíkonoš
    Doporučená zásilka Balík do ruky / na poštu  EMS    
Dobírka  / 87 Kč 165 Kč 188 Kč  74 Kč 144 Kč
Karta, PayPal, ePlatby, GE Money Bank, Volksbank platba, Fio platba, Moje platba, mPeníze atd. Platba předem z Fio banky 0 Kč 68 Kč 128 Kč 135 Kč  60 Kč 114 Kč
Platba předem = převod z účtu 0 Kč 68 Kč 128 Kč 135 Kč  60 Kč 114 Kč

 

Poštovné zdarma můžete využít již u objednávek od 1.000,- Kč a to volbou dopravce a způsobu platby.

Doprava maloobchodní objednávky k zákazníkovi do 20 km je po dohodě možná a je zpoplatněna. Základní sazba je 100 Kč plus 10 Kč/km.

 

Dodací doba

 

Nezávisí na našem obchodě, nemůžeme ji garantovat, nejsme přepravní společnost. My garantujeme pouze expedici zboží. Pokud potřebujete zásilku rychle, zvolte příslušnou přepravní firmu a službu.

Zásilky odesíláme nejpozději druhý pracovní den od obdržení objednávky. Na poštu a do Zásilkovny chodíme po 10:00. Tzn. objednávky, které obdržíme do uvedeného času odesíláme v daný den. Objednávky, které nám dorazí po tomto čase, odesíláme následující pracovní den. Zásilkovna si zásilky vyzvedává mezi 11:00 - 12:00, to znamená, že později objednané zboží již nemůže odejít tento den.

Pokud spěcháte, přejete si učinit změny na poslední chvíli, kontaktujte nás telefonicky či e-mailem, zjistíme možnosti. Pozor! to, že vám ještě nedorazilo naše potvrzení o odeslání, či zpráva od přepravce neznamená, že zásilku máme ještě v obchodě. 

 

Přibližné pořadí dodání zásilek přepravcem

 

Nejrychleji obdržíte zásilky placené přímo (Karta atd.) či na dobírku a zaslané EMS a Balíkem, dále zásilky odeslané Zásilkovnou, zásilky doporučené na dobírku či placené přímo, zásilky přepravované Balíkonošem. Nejpomalejší jsou zásilky placené převodem (čekáme na připsání platby).

Osobní odběr - vepište do objednávky, kdy byste se rádi stavili, urychlíte tak odběr svého zboží. Pokud spěcháte, zavolejte! Pokud jsme doma, můžete se po domluvě stavit klidně hned a to i o víkendech, ve dne v noci :)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku