Doprava a poštovné ČR

Své objednávky si můžete vyzvednout osobně, nechat zaslat Českou poštou, Zásilkovnou či DPD, nebo po Praze dovézt námi.

 

Osobní odběr je zdarma. Platba na místě pouze v hotovosti. Předem můžete zaplatit všemi způsoby. Nezapomeňte do objednávky uvést, kdy byste se rádi stavili! Osobní odběr není možný bez předchozí domluvy (ano, prostě nemusíme být doma, nebo se věnujeme objednanému zákazníkovi). Osobní odběr/výběr je možný téměř kdykoli, pouze v pátek mezi 14-20 je možný pouze odběr objednaného zboží. Dovoz je možný po Praze do 20 km - je zpoplatněn.

Česká pošta doručuje doporučené zásilky většinou druhý den a to i před vánoci, Balíky do druhého dne od podání (bohužel neplatí před vánoci), EMS při podání do 13:00 následující pracovní den či v sobotu.  

Zásilkovnou obdržíte zboží většinou druhý den od podání na pobočku, kterou si vyberete. Před vánoci počítejte raději se dvěma dny. Pokud je pobočka, např. před vánoci přeplněna a dočasně uzavřena, budeme s vámi konzultovat odeslání na nejbližší pobočku (občas se stává, že vám se podaří objednat na určitou pobočku, ale při vystavování naší objednávky ji má Zásilkovna již uzavřenu). Zásilkovna u nás odváží zboží mezi 10 - 11:00, tedy později objednané zásilky jdou vždy až druhý den. 

POZOR! Letošní advent zavedla Zásilkovna zkrácení úložní doby a to na pouhých 5 KALENDÁŘNÍCH dnů. Prosíme, počítejte s tím a ohlídejte si datum nejpozdějšího možného vyzvednutí své zásilky.

DPD je kurýr, zásilky jsou podávány přes Zásilkovnu. Jsou tedy doručeny po dvou dnech od podání. Pokud si např. objednáte v pondělí, zásilka dorazí ve středu (pokud jste objednali do 10:00) či ve čtvrtek (pokud jste objednali po 10:00). 

 

 

  Osobní odběr                              Česká pošta    Zásilkovna DPD
    Doporučená zásilka Balík do ruky / na poštu  EMS    
Dobírka  / 99 Kč / /  92 Kč 130 Kč
Karta, PayPal, ePlatby, GE Money Bank, Volksbank platba, Fio platba, Moje platba, mPeníze atd. Platba předem z Fio banky 0 Kč 52 Kč 138 Kč 141 Kč  64 Kč 101 Kč
Platba předem = převod z účtu 0 Kč 52 Kč 138 Kč 141 Kč  64 Kč 101 Kč

 

Někteří dopravci před vánoci změnili své standardní ceny dopravy, tabulka tedy nemusí být aktuální, ale pouze orientační. Aktuální ceny se vám zobrazí v procesu objednávání. Děkujeme za pochopení.

Poštovné zdarma můžete využít již u objednávek od 1.000,- Kč a to volbou dopravce a způsobu platby.

Doprava maloobchodní objednávky k zákazníkovi do 20 km je po dohodě možná a je zpoplatněna. Základní sazba je 100 Kč plus 10 Kč/km.

 

 

Dodací doba

 

Nezávisí na našem obchodě, nemůžeme ji garantovat, nejsme přepravní společnost. My garantujeme pouze expedici zboží. Pokud potřebujete zásilku rychle, zvolte příslušnou přepravní firmu a službu.

Zásilky odesíláme nejpozději druhý pracovní den od obdržení objednávky. Na poštu a do Zásilkovny chodíme po 10:00. Tzn. objednávky, které obdržíme do uvedeného času odesíláme v daný den. Objednávky, které nám dorazí po tomto čase, odesíláme následující pracovní den. Zásilkovna si zásilky vyzvedává mezi 10:00 - 11:00, to znamená, že později objednané zboží již nemůže odejít tento den.

Pokud spěcháte, přejete si učinit změny na poslední chvíli, kontaktujte nás telefonicky či e-mailem, zjistíme možnosti. Pozor! to, že vám ještě nedorazilo naše potvrzení o odeslání, či zpráva od přepravce neznamená, že zásilku máme ještě v obchodě. 

 

Přibližné pořadí dodání zásilek přepravcem

 

Nejrychleji obdržíte zásilky placené přímo (Karta atd.) Balíkem, či EMS, dále zásilky odeslané Zásilkovnou, zásilky doporučené na dobírku či placené přímo, zásilky přepravované DPD. Nejpomalejší jsou zásilky placené převodem (čekáme na připsání platby).

Osobní odběr - vepište do objednávky, kdy byste se rádi stavili, urychlíte tak odběr svého zboží. Pokud spěcháte, zavolejte! Pokud jsme doma, můžete se po domluvě stavit klidně hned a to i o víkendech, ve dne v noci :)

 

Provozovatel webu, Pashmina.cz, se sídlem Olbramovická 705, Praha 4 - 142 00, IČ: 86612506, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím